Tarih : 12.07.2018 - 13:58

BEDELLİ bekleyen gençler: “Biz de cumada olacağız”

BEDELLİ askerlik bekleyen gençler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabinesi ile Cuma namazından sonra ilk toplantısını yapacağı yönünde verdiği çalışma programı hatırlatıp “Biz de cumada olacağız ve BEDELLİ askerliğin çıkması için dua edeceğiz” dediler ve eklediler: "Gücümüz bitti. Tahammülümüz kalmadı!"

BEDELLİ bekleyen gençler: “Biz de cumada olacağız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabinesinin gündemi ile ilgili yaptığı açıklamada Cuma günü Hacı Bayram Camii’ne gideceklerini bildirmiş ve “Namazımızı kılıp, duamızı edeceğiz ve ilk toplantımızı yapacağız” demişti.

O gün geldi: Yarın Cuma.

Erdoğan’ın bir diğer açıklaması da BEDELLİ askerlik ileydi. Erdoğan, “Gündemimizin ilk maddelerinden biri BEDELLİ askerlik” demişti.

BEDELLİ bekleyen gençler de kendilerine göre bir gündem belirlediler ve izleyecekleri yol hakkında şu bilgiyi verdiler:  

“Biz de Cuma namazına gidip dua edeceğiz. Allahü tealadan yeni kabinenin ve Reis’in muvaffak olmasını niyaz edeceğiz. Onlara, ülkemize hayırlı hizmetler ifa etmeleri için güç kuvvet vermesini dileyeceğiz.  Ve tabii bize verilen sözlerin yerine getirilmesi için tüm kalbimizde dua edeceğiz. Cenab-ı Hak’tan onların yüreğine yumuşaklık vermesini dileyeceğiz. Çok mağduruz! Güzel sözlerle gönlümüzün alınmaya çalışılması mağduriyetimizi gidermiyor. Gücümüz tükendi. Tahammülümüz kalmadı. İcraat bekliyoruz.”

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak