Tarih : 09.11.2018 - 10:26

Boyner’in “Çılgın Kelebek” alışveriş şenliği başlıyor

Boyner’in, yılda 2 kere düzenlediği ve her sezon milyonlarca kişinin faydalandığı “Çılgın Kelebek” indirimi”, 9-10-11 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Milyonlarca üründe net %50 indirimin uygulandığı Çılgın Kelebek kampanyası boyunca, saat 24:00’e kadar açık olacak 37 şehirdeki 118 Boyner mağazasına 2 milyondan fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Boyner’in “Çılgın Kelebek” alışveriş şenliği başlıyor

Hafta sonunu bir alışveriş şenliğine dönüştürecek olan Çılgın Kelebek, Boyner mağazalarıyla birlikte internet mağazası boyner.com.tr’de de uygulanacak.

 

Sezon ortasında sezon sonu indirimli fiyatları

Boyner müşterileri Çılgın Kelebek kampanyası ile dünyaca ünlü birçok marka ile Türkiye’nin tanınan markalarını ve Boyner özel markalarının ürünlerini, sezon ortasında sezon sonu indirimli fiyatlarından satın alabilecek. Boyner’de sayısız üründe net %50 indirim uygulanırken, sevilen markalar da Çılgın Kelebek’e özel fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkacak.

 

Perakende gündemine hareketlilik getirecek

Kadın, erkek, çocuk giyimden, ayakkabı ve çantaya, spor giyim ve spor ayakkabıdan mont ve kabana, kozmetikten aksesuar ve ev tekstiline kadar 4 milyondan fazla üründe net yüzde 50 veya üstünde indirim sağlayan Çılgın Kelebek, perakende gündemine hareketlilik getirecek.

 

Kış alışverişini yapma zamanı

Tüketiciler Çılgın Kelebek’teki “çılgın indirimler” sayesinde sonbahar-kış sezonunda ihtiyaç duydukları giysileri uygun fiyatlarla almanın keyfini yaşayacak. Ayrıca Çılgın Kelebek, yeni yıla geri sayım başlamışken yılbaşı alışverişini de en uygun koşullarda yapmaya yardımcı olacak. Kış alışverişinin vazgeçilmez parçalarını oluşturan farklı kesim ve kumaşlardaki paltolardan kabanlara, botlardan çizmelere, atkılardan kazaklara, eldivenlerden kaşkollara kadar sayısız ürün tüketicilerle buluşacak.


Tüketiciler milyonlarca kelebekli üründe net %50 indirimin yanı sıra, Hopi Paracık kazanma fırsatı, Axess ve CardFinans’a özel 9 taksit ödeme ayrıcalığı ile alışveriş yapabilecekler.

 

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Hakkında: Türkiye'nin gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu olan Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (Boyner), 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, ‘Çarşı’ tabelası altında Bakırköy'de açıldı. 2004 yılında ise tüm Çarşı Mağazaları Boyner tabelası altında hizmete devam etti. Sektörün güçlü markalarından YKM’nin hisselerini 2013 yılında satın alan Boyner Büyük Mağazacılık, Türkiye'nin 37 ilinde toplam 94 mağaza (outlet mağazalar hariç)​ ile yaklaşık 300.000  metrekare satış alanına ulaştı.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak