Tarih : 01.11.2018 - 10:52

Herbalife Skin Nane Özlü arındırıcı maske ile kışa arınmış bir ciltle girin

Hava değişimi cildimizi yıpratıyor. Sağlıkla ışıldayan, mevsime adapte olmuş bir cilt için atılacak ilk adım ise cildi nazikçe arındırmak.Herbalife Skin serisinden Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi içerdiği bentonit kili ve kremsi yapısıyla kiri ve fazla yağı yok ediyor ve tonikleme etkisiyle gözenekleri sıkılaştırarak pürüzsüz bir cilt oluşturuyor.

Herbalife Skin Nane Özlü arındırıcı maske ile kışa arınmış bir ciltle girin

Soğuk hava ne yazık ki cildimize iyi gelmiyor. Nane ve biberiye özleriyle duyuları canlandıran Herbalife Skin Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi ciltte yumuşak ve pürüzüz bir his bırakırken, cildinizi serum ve nemlendiriciden daha iyi sonuç alabilmek üzere hazırlıyor. 

İçeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri ile Aloe Vera, bentonit kili, biberiye yaprağı yağı ve nane yağı bulunan ürünün tek kullanımda gözenek görünümünde gelişme sağlanmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir. Herbalife Skin Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi’nin tavsiye edilen satış fiyatı 73 TL’dir.

 

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir.

Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser.

Herbalife Nutrition'ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla sunulmaktadır.

Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190'dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir.

Herbalife Nutrition'ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası'nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 4,4 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için Herbalife.com veya Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Herbalife International’e bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. Herbalife Nutrition ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir.

Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak