Tarih : 02.11.2018 - 08:30

Saçlarda sonbahar detoksu Pantene Yıldızı Parlayanlar ile başladı

Pantene, her saç tipine uygun saç bakım serileri ile mevsim değişikliklerinde yıpranmaya müsait hale gelen saçlarımızın ihtiyacı olan dönüşümü sağlıyor. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin 45’inci yılında Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülleri’ni kucaklamaya hazırlanan Afra Saraçoğlu, Aslı Bekiroğlu ve Merve Çağıran, Pantene Saçı Dönüşümü’ne başladı. Peki sen, saçlarını en iyi haline getirmek ve %100 daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak için bu dönüşüm hareketine katılmaya hazır mısın?

Saçlarda sonbahar detoksu Pantene Yıldızı Parlayanlar ile başladı

Dünyanın 1 numaralı saç bakım kremi markası Pantene, saçlarımızın maruz kaldığı zararlı etkileri geride bırakmak için bir dönüşüm hareketi başlatıyor. Bu yılın Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülleri’ni almaya kısa bir zaman kala, her saç tipine ve ihtiyaca uygun saç bakım serileri ile Pantene Saçı Dönüşümü’ne başlayan Afra Saraçoğlu, Aslı Bekiroğlu ve Merve Çağıran, %100 daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak için sizleri de bu dönüşüm hareketine davet ediyor.

 

PanteneSaçı Dönüşüm Hareketi ile saçlarının en iyi, en güzel halini göster

Mevsim değişikliklerinin saçlarımız üzerindeki etkisini silmek ve saçlarının her an gür, güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlamak için, Pantene’in her saç tipine en uygun saç bakım ürünleri ile saçının ihtiyacı olan tüm bakımı kolayca yaparak her güne en iyi halinle başlayabilirsin. Saçlarının en güzel halini ortaya çıkarmak için her şampuandan sonra kullanılan saç bakım kremlerinden, sana en uygun olanını uygulayarak sen de bu dönüşüm hareketine katılabilir; hayalini kurduğun görkemli saçlara kavuşabilirsin.

Saçları için uyguladığı rutini paylaşan Afra Saraçoğlu şunları söyledi: “Düz ve gür saçlara sahip olmanın her zaman hayatımı kolaylaştırdığını söylemek biraz zor. Sette sürekli işleme maruz kalan saçlarımı günlük yaşantımda elimden geldiğince kendi haline bırakmaya çalışıyorum. Yıpranan saçlarımı toparlamama yardımcı olan, en doğal halinde bile güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlayan sırrım ise Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan sonrası Onarıcı ve Koruyucu Saç Kremi. Haftada 1 kez uygulayarak saçımın yumuşaklığını korumak için de 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü’nü kullanıyorum. Bu üçlü ile kısa zamanda Pantene Saçı Dönüşümü’nü tamamlayacağıma ve 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne hazır olacağıma eminim.”

Kıvırcık saçlarıyla tanınan Aslı Bekiroğlu Pantene Saçı Dönüşümü’ne ilişkin şu yorumlarda bulundu: “Çocukluğumdan bu yana arkadaşlarım tarafından çok beğenilen ama benim için bakımı bir o kadar zor olan kıvırcık saçlarımı artık Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan’a, 3 Dakikada Mucize Krem’e ve 7/24 Belirgin Bukleler Saç Bakım Kremi’ne emanet ediyorum. Pantene Saçı Dönüşümü sayesinde kavuştuğum  kabarmayan, ışıl ışıl ve sağlıklı görünen saçlarım ile 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne hazır olacağım.”

Merve Çağıran ise; “Kısa saçlarım benim için her zaman bir avantaj olsa da dalgalarımı şekillendirmek hayatım boyunca özel ilgi istedi. Üstüne bir de  işlemlerle yıpranan saçlarımı şekillendirmek daha fazla vaktimi almaya başlamıştı. Ne mutlu bana ki artık hayatımda Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan, saçlarımı ağırlaştırmadan bakım yapan Köpük Krem ve Argan Yağlı Elixir var. Çok kısa zamanda etkilerini gördüğüm bu ürünler ile Pantene Saç Dönüşümü’nü tamamlayarak, 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde güçlü saçlarımla sahneye çıkacağım” dedi.

Güçlü ve sağlıklı görünen saçların uzmanı Pantene Saç Stilisti Önder Tiryaki; “Bu sene çok hızlı bir mevsim geçişi yaşıyoruz, bu dönemde tıpkı cildiniz gibi saçlarınızın da ışıltısını korumak için bakım rutininizin yenilenmesi gerekiyor. Saç tipinize en uygun ürünleri belirleyip, saçınızın temizliğinin yanı sıra parlak ve canlı görünmesi için bakım kremleri uygulamasını da düzenli hale getirmelisiniz. Pantene’in akıllı Pro-V formülü ile her saç tipine uygun geliştirilen saç bakım serileri, saça kökten uca nüfuz ederek, saçtaki hasar neredeyse, o bölgeyi belirleyip gerekli bakımı sağlıyor. Ayrıca çabuk yağlanan saçlara sahip olanlar Pantene Köpük Krem ile ağırlaştırmadan; Pantene Saç Bakım Yağları ile gün içinde dilediğiniz zaman saçlarınıza bakım yapmanız mümkün” diyor.

 

Senin Saç Tipin Hangisi?

·         İnce telli ve çabuk yağlanan saçlara sahipsen Pantene Köpük Krem tam sana göre… Köpük formuyla saç bakım kremlerinde devrim yaratan, duşta kullanılan Pantene Köpük Krem; saç bakım kremi kullandığında saçlarının ağırlaştığını düşünlere, saç kremine alternatif ve hafif bir çözüm sunuyor. Köpük yapısı ile saça daha kolay ve eşit şekilde dağılan bu krem; duş sırasında şampuanlamanın ardından ıslak saça uygulanıyor. Durulandıktan sonra ağırlık ve yağlanma hissi bırakmadan saça %100 bakım sağlıyor!

 

·     “Normal saçlarım var, nasıl daha canlı saçlara sahip olabilirim?” diyorsan senin için dönüşüm önerimiz Pantene Pro-V Besin Takviyeli Saç Bakım Kremi Serileri…


Pantene’in besin takviyeli formülü ile yenilenen saç bakım kremi serileri, saçların sağlıklı görünen en güzel halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Yıpranmış, parlaklığını ve canlılığını yitirmiş saçların bütün belirtilerini anında tersine çevirmeye yardımcı olarak sağlıkla parlayan saçlar yaratan, duşta kullanılan bakım kremi; aynı zamanda saçlara dayanıklılığını geri kazandırıyor. Pantene’in yeni saç bakım kremi serilerindeki besin takviyeleri ile en yoğun olduğun dönemlerde bile saçınızın ihtiyacı olan tüm bakımı hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirsin.

 

·         Yıpranmış saçların, mutsuzluk sebebinse, senin dönüşüm hikayen Pantene 3 Dakikada Mucize Krem ile yazılacak!

Pantene’in, teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle formüle ettiği yeni 3 Dakikada Mucize Krem; saça derinlemesine nüfuz ederek kökten uca bakım yaparken, aynı zamanda saçların yumuşak olmasını ve parlak görünmesini sağlıyor.Saçlardaki 3 aylık yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan4 duşta kullanılan bu mucize saç bakım kreminin tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden 4 çeşidi bulunuyor:

Onarıcı ve Koruyucu Bakım,

Saç Dökülmelerine Karşı Koruma,

Doğal Sentez Güç ve Parlaklık

Nem Terapisi

 

·         “Sürekli maşa, fön makinesi kullanıyorum. Peki nasıl sürekli sağlıklı görünmesini sağlayabilirim?” diye soruyorsan Onarıcı ve Koruyucu Bakım 7/24 Saç Bakım Kremi kalbini kazanacak

Zengin kremsi Pantene Pro-V formülü ile saça bakım yaparak, saçlarının zarar gören yüzeyini anında onarmaya yardımcı oluyor. Islak ya da kuru saça uygulanabilen Onarıcı ve Koruyucu Bakım 7/24 Saç Bakım Kremi ile saçların pürüzsüzleşirken, şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı güçlenerek güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşuyor., istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

 

·         “Gün içinde kendimi iyi hissettirecek, hep çantamda taşıyabileceğim ne var?” dersen Pantene Saç Bakım Yağları her zaman yanında…

Pantene Pro-V formülünü argan yağı ile bir araya getiren Pantene Argan Yağlı Elixir, ıslak ya da kuru saçlarınızı besleyerek yıpranmalara karşı koruma sağlıyor. Yaz döneminde yıpranan saçlarını vitamin ihtiyacını ise zengin Pro-V formülünü E Vitamini ile bir arada sunan Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ karşılıyor.

 

 

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak