Tarih : 06.07.2018 - 22:47

Çetmen Mobilya, 51. mağazasını açıyor

Çetmen Mobilya, 51. mağaza yatırımını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdi. Şehirdeki ilk mağazasını 7 Temmuz tarihinde açacak olan şirket, yıl sonuna dek ülke çapında 20 mağaza daha açmayı planlıyor. 2023 yılında ise 250 mağaza ile Türkiye’nin en güçlü mobilya markaları arasında yer almayı hedefliyor.

Çetmen Mobilya, 51. mağazasını açıyor

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, 51. mağazasını Afyonkarahisar’da açmaya hazırlanıyor. 7 Temmuz 2018 günü gerçekleştirilecek açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilerine açacak olan mağaza, yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünlerle Afyonkarahisarlılara zengin bir deneyim sunacak.

 

Çetmen Mobilya, Ankara’nın ardından Afyonkarahisar’da açtığı 51. mağazasıyla satış ağını hızla yaygınlaştırıyor. Yıl sonuna dek 20 mağaza daha açmayı planlayan şirketin 2023 yılı hedefi ise mağaza sayısını 250’ye yükseltmek. Bu hedefin şirketin Türkiye’nin en güçlü ilk 3 mobilya markasından biri olma stratejisine hizmet ettiğini belirten Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörü Erhan Güngör; “Çetmen Mobilya, sektördeki yarım asrı aşkın deneyimiyle en yeniyi ve en iyiyi, uygun fiyat avantajları ve geniş bir satış ağıyla sunmak üzere önemli bir atılım içerisinde. Bu kapsamda bir yandan yeni fabrika yatırımımız devam ederken bir yandan da hızla stratejik lokasyonlarda yeni mağazalar açıyoruz. 2023 yılına dek 200 milyon TL yatırım anlamını taşıyan bu hedefler bizi Türkiye’nin en güçlü mobilya markaları arasına taşıyacak. Afyonkarahisar’daki ilk mağazamızın açılışı da bu anlamda kritik bir öneme sahip. Aynı zamanda, Afyonkarahisarlıları Çetmen Mobilya kalitesi ve güvencesiyle yeni bir mobilya deneyimiyle buluşturmaktan da memnuniyet duyuyoruz” dedi.   

Çetmen Mobilya’nın Afyonkarahisar’daki ilk mağazası, 1.660 m2 alanda, 2 katlı bir binada hizmete açılıyor. 2 yıl garanti ve 8 yıl servis garantisi ile sunulan şık ve modern mobilyalar, Çetmen Mobilya’nın 7 kişilik uzman ekibinin destekleriyle Afyonkarahisarlılar ile buluşacak.

 

 

 

Çetmen Mobilya hakkında

Çetmen Mobilya, 1962 yılında, İzmir'de mobilya üretimi ve satışı ile faaliyetlerine başlamıştır. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikası ile çalışmalarına hız veren şirket, bugün yaklaşık 1.300 kişilik profesyonel ekibiyle, Türkiye genelinde toplam 50 mağaza ve 85.000 metrekarede hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Modern, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri ile tanınan Çetmen Mobilya, oturma grupları, yatak odası, yemek odası, bebek ve genç odası takımlarını yüksek teknoloji ile üretmektedir. 56 yıllık köklü geçmişi ile geleceğe yatırım yapan Çetmen Mobilya, 160.000 m2’lik alan içerisinde 120.000 m2 kapalı, 40.000 m2 açık alana sahip fabrikasını 2020 yılında faaliyete geçirecektir. Ayrıca şirket, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya ürünleri satan yaygın satış ağını kurmak üzere bir dizi atılım içerisindedir ve 2023 yılında 250’yi aşkın mağaza ile hizmetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir. 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak