Tarih : 09.06.2018 - 20:34

Çetmen Mobilya takımları Dünya Kupası’nın favorisi

Çetmen Mobilya, Babalar Günü ve Dünya Kupası’na özel bir kampanyaya imza attı. 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, Çetmen Mobilya’nın Dünya Kupası’na hazırladığı Alden, Gilda ve Setenta takımları özel fiyat avantajlarıyla sunuluyor. Kampanyayı hediye çeki ile de destekleyen Çetmen Mobilya, Türkiye çapında 49 mağazası, yenilikçi ürünleri ve deneyimli kadrosuyla Babalar Günü ve Dünya Kupası coşkusuna ortak olmaya hazır.  

Çetmen Mobilya takımları Dünya Kupası’nın favorisi

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, 17 Haziran Babalar Günü ve bu yıl 14 Haziran-15 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Dünya Kupası kapsamında özel bir kampanya başlattı. 1-30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile Çetmen Mobilya’nın Dünya Kupası’na özel sunduğu 3 takımı indirim fırsatlarıyla sunuluyor. Çetmen Mobilya ayrıca hediye çekleri ile kampanyayı zenginleştiriyor.  

 

Türkiye çapında 49 mağaza ile hizmet veren Çetmen Mobilya, modern, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri ile Dünya Kupası’nı ailece, keyifle izlemek isteyenleri bekliyor.

 

Çetmen Mobilya takımları Dünya Kupası’na hazır

 

Sektörde 56 yıllık tecrübesiyle fark yaratan Çetmen Mobilya, modern tasarıma sahip Alden, gücü zarafetinde saklı olan Gilda ve şıklığı ile öne çıkan Setenta ile Dünya Kupası’nda ailelere eşlik etmeye hazır.   

 

Çetmen Mobilya hakkında

Çetmen Mobilya, 1962 yılında, İzmir'de mobilya üretimi ve satışı ile faaliyetlerine başlamıştır. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikası ile çalışmalarına hız veren şirket, bugün yaklaşık 1.300 kişilik profesyonel ekibiyle, Türkiye genelinde toplam 49 mağaza ve 80.000 metrekarede hizmet sunmaya devam etmektedir.

Modern, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri ile tanınan Çetmen Mobilya, oturma grupları, yatak odası, yemek odası, bebek ve genç odası takımlarını yüksek teknoloji ile üretim yapmaktadır. 56 yıllık köklü geçmişi ile geleceğe yatırım yapan Çetmen Mobilya, 160.000 m2’lik alan içerisinde 120.000 m2 kapalı, 40.000 m2 açık alana sahip fabrikasını 2020 yılında faaliyete geçirecektir. Ayrıca şirket, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya ürünleri satan yaygın satış ağını kurmak üzere bir dizi atılım içerisindedir ve 2023 yılında 250’yi aşkın mağaza ile hizmetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir. 

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak