Tarih : 15.11.2018 - 13:25

Dekorasyonda stil, D'maison bünyesinde hayat buluyor

Demsa Group,  dünyanın en köklü ve prestijli ev dekorasyon markalarını D’Maison bünyesinde buluşturuyor.  Geniş koleksiyonunda Hiref, Villeroy & Boch, Wedgwood, Lenox, Vera Wang Home, Marchesa Home ve Kate Spade Home gibi markaların Türkiye temsilciliğini üstelenen Demsa Group, stilini evine yansıtmak isteyen herkesi yeni ev dekorasyon mağazası D’Maison’a bekliyor.

Dekorasyonda stil, D'maison bünyesinde hayat buluyor

D’Maison markası açılışında konuşma gerçekleştiren Demet Sabancı Çetindoğan: “Yeni markamız D’Maison’u sizlerle tanıştırırken aynı zamanda Demsa’nın ev dekorasyonu ve sofra ürünleri sektörüne yatırım yapma ve bu sektörde büyüme kararı aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. D’Maison dünyanın en ünlü markalarını aynı çatı altında toplayan, aynı zamanda yerli markalarımız ve üreticilerimize de bu platformda dünya markaları ile birlikte konumlandırarak Harvey Nichols ve Galeries Lafayette gibi uluslararası perakende referans gücüne sahip lokasyonlarmızda kendi kurumsal kimlikleri yer vererek büyüme ve aynı zamanda yurt dışına açılma şansı tanıyor olmayı hedeflemekteyiz” dedi.

 

Dekorasyonda trendleri belirleyen markaları buluşturan D’Maison dekorasyon tutkunlarını bekliyor. İki asrı aşan geçmişi ile Avrupa’nın en güçlü sofra ürünleri ve ev aksesuarları üreticisi Villeroy&Boch, İngiliz Kraliyet Ailesi’nin porselen markası ve İngiltere’nin en prestijli porselen üreticisi Wedgwood, Beyaz Saray’ın vazgeçilmez porselen markası Lenox, ve Anadolu -Osmanlı kültürü ile el sanatlarını çağdaş formlarla tasarlayan Hiref D’Maison mağazasında İstanbullularla buluşuyor.

 

Anadolu’nun kültürel ve tarihsel zenginliğini vurgularken, çağdaş tasarım anlayışı çerçevesinde unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarımızı güçlü bir marka değeri ile dünyaya sunan Hiref geniş koleksiyonu ile D’Maison’daki yerini alıyor.

 

300 m2’lik geniş satış alanı ve dünyanın en özel dekorasyon, sofra ve ev tekstili ürünlerini tüketici ile buluşturan D’Maison, özel tasarımlı mağaza konsepti ile ev, ofis, hediye ve evlilik hazırlıklarında rafine stil  önerileri sunuyor.

 

D’Maison’da metale kendine has bir teknikle şekil veren ünlü amerikalı tasarımcı Michael Aram, nadide el işçiliği ile porselen figürleri  bir sanat eseri haline dönüştüren ispanyol markası Lladro, Amerika’nın yükselen tasarımcılarından Beatriz Ball,  ve Avrupanın en köklü kristal üreticilerinden biri olan Rogaska gibi pek çok markayı bir arada bulabilirsiniz. Ev tekstilinde Missoni, Etro, Blue Marine gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte, dekoratif yastıktan, masa örtülerine, havludan, nevresim takımlarına uzanan koleksiyon, moda ve stili hayat tarzı haline getiren misafirlerini bekliyor.

 

Marka, “Dream List” adıyla başlattığı hediye listesi hizmeti sayesinde, çiftlerin yeni hayatlarına başlarken ihtiyaç duyacakları tüm detayları, lüks ve rafine yaşam uzmanı markalardan seçme imkanı sunuyor. En özel gününde sevdiklerine ömür boyu zarafetini koruyacak hatıralar bırakmak isteyenler D’Maison’un geniş ürün yelpazesi ile aşkın gücünü kutluyor.

 

D’Maison mağazası, ev ve ofis dekorasyonuna uygun geniş marka yelpazesi ile kendinize ve sevdiklerinize hediye seçerken ilk durağınız olacak!

 

D’Maison Hakkında

Demsa Group bünyesinde kurulan D’Maison markası, Nişantaşı Brandroom, Harvey Nichols Kanyon, Harvey Nichols Ankara ve Galeries Lafayette içerisinde yer alan mağazaları ile stilini hayat tarzı haline getiren şık yaşam tutkunlarını buluşturan ev tekstil ve dekorasyon markasıdır. D’Maison bünyesinde;  Villeroy & Boch, Wedgwood, Lenox, Vera Wang Home, Marchesa Home , Kate Spade Home, Michael Aram, Beatriz Ball, Laadro, Rogaska, Missoni Home, Etro Home, Blue Marine Home markaları yer almaktadır.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak