Tarih : 06.06.2018 - 13:00

Emsan Rüya Serisi ile Rüya gibi bayram sofraları

Bayramın en güzel yanlarından biri de kocaman aile yemekleri ve sevdiklerimizle paylaştığınız bayram sofraları değil midir? “Sahne Sizin” diyerek mutfakların sahnesini kadınların hayaline bırakan Emsan, yepyeni “Rüya Serisi” ile zarafeti sofralarınıza getiriyor.

Emsan Rüya Serisi ile  Rüya gibi bayram sofraları

Emsan, Rüya Serisi ile bayram sofraları ve sunumlarına zevkli detaylar eklemeniz için ilham veriyor. Ürünlerinde sağlık, fonksiyonellik ve tasarımı ön planda tutan seri, mürdüm ve bal rengi alternatifleri ile sunduğu lokumluklar, şekerlikler, gondollar, şamdanlar ve cam sebiller ile özenle hazırladığınız ikramlıklarınızı sunarken zevkinizi yansıtmanıza olanak sağlıyor.

 

Emsan Hakkında

 

1973 yılında Denizli’de kurulan 1985 yılında ise çelik üretimine başlayan Emsan, Türkiye’nin paslanmaz çelik denince ilk akla gelen markası haline geldi. 2008 yılında sektörün öncü ve lider markası Karaca Grup tarafından bünyesine dahil edildi.

Kadınları yarı yolda bırakmayarak, onları güvende hissettirmeyi amaçlayan Emsan, 2017 yılında yenilenme sürecine girdi. Emsan ortaya koyduğu yeni vizyonu kapsamında daha  genç, dinamik ve yaratıcı  iken; sağlam, güvenilir tasarım ve çözümleri ile de tüketicilerin hayatlarına eşlik ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında yaklaşık 800 satış noktası ile ürünlerini tüketicileriyle buluşturan Emsan; pişirme grubundan, porselene, çatal kaşık bıçaktan mutfak gereçleri ve küçük ev aletlerine kadar uzanan oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak