Tarih : 09.11.2018 - 19:37

Ödüllü salıncakta sallandım

İntersystem tarafından üretilen ve çok ilgi gören Aşk Salıncağı, Furniture İstanbul Tasarım Yarışması’nda özel jüri ödülüne layık görüldü. Ve bendeniz o salıncakta sallandım. Çok da keyif aldım.

Ödüllü salıncakta sallandım

CNR EXPO’da devam eden Furtniture İstanbul (Fİ) Mobilya Fuarı’nda son iki gün. Fuar, geçmiş senedeki ziyaretçi sayısının üstünde ziyaretçi ağırladı. Dün gelenek haline gelen Furniture İstanbul Tasarım Ödülleri verildi. Ödül alan firmalardan birisi de Inretsystem’di.  Intersystem’in ürettiği salıncak, hem yerli, hem yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Kalitesi, farklı tasarımı ve fonksiyonelliği nedeniyle “Özel Jüri Ödülü”ne layık görülen salıncak hakkında bilgi veren Intersystem Satış Koordinatörü Levent Başpınaroğlu; şu bilgiyi verdi:

“Bu salıncağı özel olarak ithal ettiğimiz Iloko kerestesinden üretiyoruz. İloko, Afrika kökenli bir bitkidir ve Afrika yağmur ormanlarında yetişiyor. En büyük özelliği sağlamlığı ve rutubete dayanıklı olmasıdır. Biz, ayrıca salıncakta kullandığımız ağacın içine çelik mil koyuyor ve 10 sene garantili bir ürün sunuyoruz. Kullandığımız kumaş da öyledir; su geçirmez, güneş ışıklarından etkilenmez. Salıncak, ileri geri hareket ettiği gibi kendi etrafında 360 derece dönme özelliğine sahiptir.”

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak