Tarih : 25.09.2018 - 14:19

Yenilenen evlere, rahatlatan avantajlar

Sonbahar demek, yaşam alanlarına yeni dokunuşlar demek. Mobilya üretiminde öncü markalar arasında olan Çetmen Mobilya, global trend öngörülerine göre hazırladığı Sonbahar 2018 koleksiyonunun bir bölümünü çok özel bir kampanya ile sunuyor.

Yenilenen evlere, rahatlatan avantajlar

Türkiye dekorasyon sektörünün köklü markalarından olan Çetmen Mobilya'nın Sonbahar 2018 için kurguladığı koleksiyonunda, global trendlerin önemli anahtar kodlarını ve çağdaş mekanların yeni temalarını görüyoruz. Yeni koleksiyonda öne çıkan ekru, fildişi ve vizon tonları, geometrik ve organik formlarla tamamlanıyor. Derin ve rahat oturma eylemine yönelik tasarlanan koltuk ve kanepe grupları, yine yalın, modernist ve konformist bir stile işaret eden yemek ve yatak odası takımları ile devam etmekte. 

 

Sektöründe marka güvenilirliğini ve titiz üretimi temsil eden Çetmen Mobilya, sezonun yenilenme harekatına uygun bir avantajı da yeni koleksiyonuna yansıtmakta: Livrona Oturma Grubu, Hope Oturma Grubu, Lizette Oturma Grubu, Loan Yemek Odası ve Yatak odası, Milo yemek odası ve yatak odası odası gruplarına özel, nakit alımlarda avantajlı fiyatlar olmak üzere tüm ürünlerde %25’e varan indirimler, Çetmen müşterilerini bekliyor.

 

2 Aralık 2018'e kadar sürecek bu kampanya, cazip ve avantajlı fiyatları, Çetmen Mobilya'nın güncel dekorasyonun zamansız çizgileriyle hazırladığı ürünlerle buluşturmakta.

 

Yaşadığınız mekana ilham veren dokunuşlar katmak ve evinizi yenilerken fark yaratan indirimlerle tanışmak istiyorsanız doğru adres, Çetmen Mobilya. 

 

 

 

 

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak