Tarih : 10.07.2018 - 14:05

Timberland sandaletleriyle çocuklar hem şık hem de rahat

Timberland çocuk sandaletleri 3 renk alternatifiyle ve fark yaratan iç ve dış tabanıyla çocuklara gün boyu rahatlık vadediyor.  

Timberland sandaletleriyle çocuklar hem şık hem de rahat

Kendi trendlerini kendi yaratmayı sevenlerin markası Timberland, yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de yaz boyu konfor ve dayanıklılık vadediyor. Timberland’in ikonik  çocuk sandaletleri hafif ve su dostu deri malzemesi sayesinde hem şehirde hem de tatilde, çocukların gün boyu diledikleri gibi hareket etmelerini, rahatça vakit geçirebilmelerini sağlıyor.

Anti-mikrobik Sanitized® iç tabanıyla fark yaratırken Timberland çocuk sandaletleri hafif Eva tabanı ile gün boyu konfor sunuyor.

Unisex Timberland çocuk sandaletleri 23-39 arası numaralarda, renk alternatifiyle 149TL ve 179TL’de fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.

 

Timberland Hakkında:

 

VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.

 

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak