Tarih : 05.10.2018 - 21:04

Cem Yılmaz’a sahnede sürpriz 20. yıl kutlaması

55. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ alan Cem Yılmaz, Arif V 216 filminin gösteriminin ardından birçok filmde birlikte çalıştığı 20 yıllık oyuncu arkadaşı Ozan Güven’le birlikte seyircilerin sorularını yanıtladı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in de izlediği ‘Cem Yılmaz’ın 20. Sinema Yılı’ söyleşisinin sonunda sanatçıya sürpriz pasta kesildi

Cem Yılmaz’a sahnede sürpriz 20. yıl kutlaması
Sinemada 20. yılını Antalya’da seyircilerle birlikte kutlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Cem Yılmaz ‘Evde de kutlayabilirdik. Burada sizlerle kutlamak çok anlamlı oldu’ dedi. Söyleşinin sonunda sahneye çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cem Yılmaz’ı kutlayarak çiçek verdi.
 Birlikte çalıştıkları GORA filminde Ozan Güven’in çalışma disiplininden çok etkilendiğini ve onunla iyi arkadaş olduklarını söyleyen Cem Yılmaz filmin finalindeki ‘Seni robot sanmıştık, adam çıktın’ repliğinin aslında senaryoda olmadığını, bu cümleyi filme Ozan Güven için özel olarak eklediğini söyledi. Ozan Güven, Cem Yılmaz’ın bu esprisine gülerken, salonda kahkahalar koptu. Cem Yılmaz, ‘Sinemada en çok hangi karakterleri sevdiniz?’ sorusuna bir süre düşündükten sonra ‘Şener Şen’in oynadığı karakterler’ diye yanıtlayınca salondan alkışlar yükseldi. Moderatörlüğünü Yekta Kopan’ın yaptığı söyleşinin yapılacağı AKM Aspendos salonunun önünde ilk gün olduğu gibi saatler öncesinden yine uzun kuyruklar oluştu. Salon dışında kalanlar için AKM içerisinde ekranlar kuruldu. Antalyalı sinemaseverlerin büyük bir ilgiyle izlediği söyleşi sık sık kahkahalarla kesildi, salonda çok eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşandı.
 

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak