Tarih : 11.10.2018 - 12:12

Berkay’ın eşi Arda Turan’a taciz davası açıyor

Şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, ”Ne kadar güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım” sözleri nedeniyle Arda Turan hakkında taciz suçlamasıyla dava açmaya karar verdi. Berkay ve Arda Turan arasındaki olay büyümeye devame ediyor.

Berkay’ın eşi Arda Turan’a taciz davası açıyor

İddialara göre İstanbul Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’da popçu Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin eğleniyordu. Yan masada ise Başakşehirli Arda Turan, Trabzonsporlu Burak Yılmaz ve bir grup oturuyordu. Berkay bir ara dışarıdayken Arda Turan, Özlem Ada Şahin’in yanına gidip ”Ne kadar güzelsin, bekar olsam seni kaçırmazdım” dedi.

Popçu Berkay’ın burnu kırıldı

Özlem Ada Şahin, Arda Turan’a ”Ne diyorsun sen, kendine gel” dedi. Eşi, Berkay geldiğinde de her şeyi anlattı. Berkay, Arda’ya gidip ”Eşimi eve bırakıp döneceğim. Bir yere ayrılma, erkek erkeğe konuşalım” dedi. Arda, ”Hayırdır ne konuşacağız” dedi, sonra da Berkay’a kafa attı. Burnu kırılan Berkay hastaneye kaldırıldı.

Mahkemeye taşınıyor

Bütün bu gelişmelerin ardından Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan ile mahkemelik olmaya karar verdi. Özlem Ada Şahin, kendisine ”Ne kadar güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım” sözleriyle taciz ettiği iddiasıyla taciz davası açmaya karar verdi.

Savcılık olay hakkında soruşturma başlattı

Savcılık, şarkıcı Berkay Şahin’in şikayeti üzerine Başakşehirli futbolcu Arda Turan hakkında soruşturma açtı. Edinilen bilgiye göre, şarkıcı Berkay’ın eşinin şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı inceleme başlattı. Olayı araştıran savcılığın önümüzdeki günlerde Arda Turan’ı ifadeye çağırabileceği öğrenildi.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak