Tarih : 12.06.2018 - 14:21

Muharrem İnce'den Erdoğan'a "HDP'li" cevabı

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı İnce, ''Dün Diyarbakır'daydım. Erdoğan çıkmış bugün 'Muharrem İnce'nin mitingine HDP'liler de gitmiş' diyor. Erdoğan, Diyarbakır'da mitingimde AK Parti'li kardeşlerim de vardı'' dedi.

Muharrem İnce'den Erdoğan'a "HDP'li" cevabı

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kayseri mitinginde konuşuyor.İnce'nin açıklamalarından satır başları şöyle:''Dün Diyarbakır'daydım. Erdoğan çıkmış bugün 'Muharrem İnce'nin mitingine HDP'liler de gitmiş' diyor. Erdoğan, Diyarbakır'da mitingimde AK Parti'li kardeşlerim de vardı. Kimseyi dışlamıyorum. Başı açık başı kapalı yok. 81 milyon herkesi kucaklayacağız.

 

2020'den sonra bu kullandığınız telefonların hiçbiri kullanılmayacak. Silikon bilgisayar kalkıyor DNA bilgisayarları geliyor. 10 sene sonra internet gözlükleri sürücüsüz arabalar olacak. Herkesin gen haritası çıkarılacak. 3 boyutlu televizyonlar gelecek. Bizimki de her mahallede birer tane kıraathane açacak. Kekler bedava çaylar bedava. Gündüz keki bedava yedi de akşam yemeği ne olacak? Meydanlara gelip ustayım diyordu ya meğer kek ustasıymış. Kayseri'den Erdoğan'a sesleniyorum madem Türkiye 2018'in ilk çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü Sayın Erdoğan seninle istediğin bir televizyon kanalında hiçbir konuyu tartışmayacağım diplomanı sormayacağım söz yolsuzlukları sormayacağım söz bir şeyi soracağım sadece ekonomi konuşacağız. Kayseri'den dünyanın oyunu alıyorsun gerçi bu sefer alamayacaksın. Sayın Erdoğan gel bir televizyon kanalında sadece ekonomi tartış benimle. Ben sana Sayın Erdoğan diyorum o bana bana bak Muharrem diyor. Erdoğan ben sana bakamam çünkü devlet sana bakıyor zaten. Sen de yakınlarına bakıyorsun ben fakir fukaraya bakacağım sana bakamam. Sayın Erdoğan bu iş tamam merak etme hukuk devleti var intikam yok. Türkiye'yi ayağa kaldıracağız.''

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak