Tarih : 15.08.2018 - 11:36

HUAWEI IT Bilişim Günü 2018 Ankara’da Gerçekleştirildi  

Ankara’da gerçekleştirilen HUAWEI IT Bilişim Günü 2018 etkinliğinde, HUAWEI IT biriminin üst düzey yöneticileri, HUAWEI’nin gelecek vizyonu ile birlikte, şirketlerin dijital dönüşümün getirdiği sorunları akıllı ve yalın bir şekilde aşmalarını sağlayacak çözümlerini anlattı. Yüzlerce IT profesyonelinin katıldığı etkinlikte ana mesaj, ‘tam bağlantılı ve akıllı gelecek’ oldu.

HUAWEI IT Bilişim Günü 2018  Ankara’da Gerçekleştirildi   

HUAWEI IT Bilişim Günü, IT yöneticileri ve mimarlarını bir araya getiren, HUAWEI IT departmanının geniş bilgi birikimi ile geleceğe yönelik teknoloji trendlerini açıkladığı önemli bir organizasyon olarak yüzlerce IT profesyonelinin katılımı ile Ankara Sheraton Otelinde gerçekleştirildi.

 

Etkinliğin açılış konulmasını yapan HUAWEI Enterprise Türkiye  Ülke Müdürü Zeng Jianguo, “Geleceğin dünyası tam bağlantılı ve akıllı olacak. Bu nedenle dijital dönüşüm, kurumların gelecekteki akıllı dünyaya doğru ilerlemesi için kaçınılmaz bir yol olmayı sürdürecek. Akıllı bilgi işlem, akıllı depolama ve akıllı bulut platformu, kurumsal dijital dönüşümün temeli ve kurumların gelecekteki hizmetlerinde yenilik yapmaları için gerekli araçlar olarak öne çıkıyor” dedi.

 

Etkinlikte sahne alan, HUAWEI IT Çözüm Müdürü Ragıp Ziya Akkoca, yeni nesil hibrid depolama çözümlerinden ve bu depolama birimlerinin nasıl flash uyumlu yapılacağını açıkladı. HUAWEI Kurumsal İş Çözümleri IT Çözüm Mimarı Cüneyt Gürses, yaptığı sunumlarda yakınsak veri ambarı çözümleri ve yakınsak bulut mimarisinin akıllı bir IT geleceği kurmadaki rolünden bahsetti. HUAWEI IT Çözüm Müdürü Zehra Balcı, kolay kullanımlı ve ölçeklenebilir bulut altyapılarının şirketlerin hali hazırdaki iş süreçlerine nasıl entegre edilebileceğini, HUAWEI Veri Merkezi Çözüm Müdürü Murat Altındöven ise HUAWEI’nin yapay zeka destekli veri merkezi çözümlerini anlattı.

 

 

HUAWEI Hakkında

HUAWEI, dünyanın önde gelen global bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) çözüm sağlayıcılarından biridir. Yaşamı zenginleştirmek ve verimliliği artırmak amacıyla daha iyi standartlarda bir dünya düzeni hedefi bulunan HUAWEI, sorumluluk sahibi bir kurumsal şirket bilinciyle, iştirakleriyle iş birliği içinde yenilikçi bilgi toplumuna ve sanayiye katkı sağlıyor. Müşteri odaklı yenilikçi yaklaşımları ve açık iş birliklerinin yanı sıra; HUAWEI, telekomünikasyon ağları, telefon, tablet gibi cihazlar ve bulut bilişim alanında da uçtan uca ICT çözümleri sunan portfolyosuyla müşterilerine çözümler sunuyor. HUAWEI’in dünya çapındaki 180 bin çalışanı; telekom operatörleri, işletmeler ve tüketiciler için maksimum değer yaratmayı hedefliyor. HUAWEI’nin ICT çözümleri, ürünleri ve servisleri 170 ülkede ve bölgede dünya nüfusunun üçte birinden fazlasına hizmet sunuyor. 1987 yılında kurulan HUAWEI, çalışanlarının sahibi olduğu özel bir şirket olarak faaliyet gösteriyor.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak